Hakkımızda

Kısaca Hikayemiz.

18 Şubat 2017’de hayallerimizin yolculuğuna ilk adımımızı attık. Tek kişi başlayan bu yolculukta, oyun yapım sektörüne katkı sağlamayı hedefledik. Birkaç yıl boyunca gelişmeler yavaş ilerlemesine rağmen geliştirmelere devam edildi. Haziran 2020’de bu yolculuğa 2 kişi devam etmeye başladık. Sürmekte olan bu yolculuğumuzda, yeni amaçlarımız ekibimizi büyütmek ve topluluğumuz ile hayallerimizi birleştirip başarıya ulaşmak oldu. Bu amaç doğrultusunda bizleri yakınlaştıran ve motivasyon kaynağımız olan ilk adım, Rantabl eğitim platformu oldu.

her başarı bir hayal ile başlar.

Oyun yapımı ve bu konulara yakın olan her şey hakkında bilgi paylaşımını hedefleyen bir platformdur. Rantabl türkçe bir kelimedir ve anlamı: Kâr sağlayan, verimli, getirimli.

Hayır, Rantabl platformundaki eğitim amacı güden her içerik ücretsizdir. Kurslar ile öğrenerek, projelerinizde ilerleme katedebilirsiniz. Sizler için eğitim paketleri sunuyor ve özel destek imkanı sağlıyoruz.

Evet, kurslar yüklemek için lütfen buraya tıklayıp başvurunuzu gönderebilirsiniz. İçerikler ücretsiz sunulmasına rağmen eğitmenlerimize maddi destek sağlamaktayız.

Sağ alt kısmında bulunan mesaj butonu üzerine tıklayıp, geliştirmekte olduğunuz proje üzerinde karşılaştığınız bir sorun hakkında herhangi bir ücrete tabi olmadan Rantabl ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Sorunun çözümünü paylaşmak veya sorunu çözme noktasında yönlendirmek için Rantabl ekibi burada.

Amacımız tamamıyla ücretsiz ve karşılık beklenmeden, yardımlaşma ve bilgi paylaşımı sunmak. Rantabl platformundaki eğitim amacı güden her içerik sonsuza kadar ücretsiz kalacaktır. Ana isteğimiz, sahip olduğumuz bilgilerin kolayca ulaşılabilir ve herkese açık olmasıdır. Böylece herkes paylaştığımız bilgilerden faydalanabilir dolayısıyla kendi projesine katkı sağlayabilir.Projeleriniz geliştikçe, Rantabl amacına ulaşmış olacaktır. Peki ya gelir kaygısı gütmeden nasıl oluyor da yardımlaşmaya önem verebiliyoruz? Kazancımızı, geliştirmekte olduğumuz oyun projelerinden ve bizimle partner olan şirketler sayesinde elde etmek asıl isteğimiz. Geleceğimizin, hayallerimizden daha güzel olması uğruna çalışıyoruz ve ilerde beraber çalışma hedefiyle devam ediyoruz.

0

Kurs Seti

0

Youtube Abone

0

Eğitmen

0

Düzenlenen Etkinlik

İletişim.